BİZ KİMİZ?

YENİ NESİL ÇÖZÜMLER

İşletmelerin rekabet güçlerini arttırabilmek daha çok kitleye ulaşabilmek gelirlerini arttırabilmek amacıyla ileri teknolojilere dayalı bilgi sistem çözümleri sunan bir yazılım şirketiyiz. Yazılım Geliştirme , Web Tasarım ,Web Yazılım , Grafik Tasarım , E-Ticaret , SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) , Sosyal Medya Yönetimi gibi çözümleri sunuyoruz.

NEDEN BİZ?

Hedefimiz, kusursuz geliştirme süreci, kalite yönetimi ile işletmelerinizi yüksek kitlelere ulaştırmak. Proje yöneticilerimiz, yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Novel yazılım olarak, yaratıcı ve yeni girişimler sunarak tüm platformlarda adınızı duyurmak.

null

Web Tasarım

Sizi ve işletmenizi en doğru şekilde yansıtan tüm cihazlar ile uyumlu kurumsal web siteleriniz ekibimiz tarafından tamamlanır.

null

E-Ticaret Çözümleri

Ürünlerinizi dilerseniz tüm pazaryerlerinde dilerseniz kendi e-ticaret sitenizde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

null

SEO (Arama Motoru Optimizasyon)

Arama Motoru Optimizasyonu hizmetimiz sayesinde Google arama sonuçlarında rakipleriniz arasında öne çıkabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

null

Web Tasarım

Sizi ve işletmenizi en doğru şekilde yansıtan tüm cihazlar ile uyumlu kurumsal web siteleriniz ekibimiz tarafından tamamlanır. Novel Yazılım olarak hedefimiz küçük büyük ve orta ölçekli işletmeler, kurum ve kuruluşlar, kişisel web tasarım yaptırmak isteyen müşterilerimize üst düzey başarı ve kazanç getiren web siteleri yapmaktır.
null

E-Ticaret

Ürünlerinizi dilerseniz tüm pazaryerlerinde dilerseniz kendi e-ticaret sitenizde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size Novel Yazılım tarafından hazır olarak sunulur.
null

Web Uygulama

İnternet tarayıcınız üzerinden kullandığınız ve HTTP protokolü yardımıyla haberleşmesini sağlayan yazılımların tümü web tabanlı uygulamalara birer örnektir. İnternet dünyasının gelişmesi ve Web 2.0 düzenine dahil olmasıyla birlikte internette statik sayfa düzeni terk edilmiş ve web uygulamaları kullanılmaya başlanmıştır. Bu bağlamda, bugün internette kullandığımız birçok servisin bir web tabanlı uygulama veya bulut tabanlı uygulamaya örnek olabileceğini söyleyebiliriz.
null

SEO (Arama Motoru Optimizasyon)

SEO Hizmeti veya arama motoru optimizasyonu olarak adlandırılan çeşitli stratejiler, teknik ve yöntemler ile sektörünüze hitap eden anahtar kelimeler ile Google ve diğer arama motorları üzerinden web sitenizin ziyaretçi sayısının arttırmak için gerekli SEO hizmetini sağlıyoruz.
null

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetiminizi, sosyal medya izleyicilerinizi analiz etme ve onlara uyarlanmış bir strateji geliştirme gerçekleştirme, sosyal medya profilleri için içerik oluşturma ve dağıtma, çevrimiçi konuşmaları izleme, sosyal izleme, medya performansı ve yatırım getirisini ölçme ve raporlama sürecini takip ediyoruz.
null

Grafik Tasarım

Tasarım veya estetik işinizin bir parçasıysa, dilerseniz logo tasarım projenizi gerçekleştirebiliriz.

Sadece logo tasarımı markanızı temsil etmeye yetmeyebiliyor. İşte bu noktada kartvizit, fatura, antetli kağıt vb. araçlar da isminizi markaya dönüştürmek için yardımcı olacaktır. Dilerseniz komple paket şeklinde kurumsal kimlik, kartvizit tasarımı, logo tasarımı yaptırabilirsiniz. Dilerseniz de sadece ihtiyacınıza yönelik bu araçlara sahip olabilirsiniz.

PORTFOLYO

PROJE SÜRECİMİZ

  • 1.

  • 2.

AR-GE

Yeni bir sistem veya uygulama tasarımı için yaratıcı araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktayız.

TASARIM

Yapacağımız projenin tasarım aşamasını planlayıp tasarlamaya başlıyoruz.
  • 3.

  • 4.

  • 5.

HAYATA GEÇİRME

Projeyi bitirdikten anahtar teslim müşterimize teslim ediyoruz.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarını açıp içeriklerini girip reklam verme sürecini başlatıyoruz.

KONTROL

Müşterimize projemizin sürecini çalışmalarını yönetimini detaylı bir şekilde anlatıyoruz ve sürekli destek veriyoruz.

BİZE ULAŞIN

+90 538 205 2002

info@novelyazilim.com

Pzt. - Cts. 09:00 - 21:00

İLETİŞİM FORMU

Mesajı Gönder